Groźne dachowanie pijanego Ukraińca w Kościelisku (ZDJĘCIA)

Do bardzo groźnego dachowania pojazdu doszło tuż po północy 12 maja w Kościelisku. Na Salamandrze kierowca prowadzący samochód osobowy stracił panowanie nad pojazdem i dachował w rowie. Jak się okazało kierowca – 25-letni obywatel Ukrainy miał w wydychanym powietrzu blisko dwa promile alkoholu. 

Kierujący samochodem osobowym na stromym odcinku drogi na osiedlu Salamandra w Kościelisku utracił nagle panowanie nad kierowanym przez siebie samochodem doprowadzając do kolizji, po której auto dachowało. Na miejscu bardzo szybko pojawiły się służby ratunkowe i policjanci. Nikomu z trójki osób podróżujących samochodem nic się nie stało.

– Gdy policjanci zakopiańskiej drogówki rozpoczęli swoje czynności okazało się, że 25-letni kierowca volkswagena obywatel Ukrainy jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie – informuje KPP w Zakopanem.

Mężczyzna został zatrzymany i obecnie trzeźwieje. Już zatrzymano jego prawo jazdy, a za jazdę po alkoholu grozi mu do dwóch lat więzienia.

fot. OSP Kościelisko

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.