Hugon podbija Sycylię!

We wtorek 17 maja osiemnastoosobową grupą z klas licealnych wyruszymy do ciepłego i słonecznego Palermo! Mamy taką możliwość dzięki programowi POWER, w którym nasza szkoła uczestniczy już od dłuższego czasu. Nasze koleżanki i koledzy do tej pory w ramach projektu wyjazdu do hiszpańskich miast, natomiast teraz obraliśmy za cel piękną Sycylię.

Przed mobilnością systematycznie uczestniczymy w specjalnych zajęciach, na których nauczyciele kształtują nasze umiejętności w zakresie rozwoju kariery zawodowej, gdyż hasłem naszego wyjazdu jest „Wielojęzyczny Kołłątaj otwiera drzwi do kariery”. Spotykamy się na zajęciach poliglotycznych, doradztwie zawodowym, geografii, konsultacjach z pedagogiem oraz języku angielskim. Uzyskaną wiedzę będziemy mieli możliwość przekazać naszym włoskim rówieśnikom podczas tygodniowego pobytu. Mamy nadzieję, że trud włożony w przygotowanie związane z wyjazdem, zaowocuje ogromnym zainteresowaniem ze strony włoskiej młodzieży.

Przez 7 dni będziemy produktywnie spędzać czas, nie zabraknie go również na testowanie sycylijskiej kuchni, a także zwiedzanie ciekawych i zapierających dech w piersiach miejsc. Wszyscy jesteśmy podekscytowani i nie możemy się doczekać, kiedy dotrzemy do celu! Cały pobyt będziemy rzetelnie relacjonować, więc już teraz zapraszamy do śledzenia naszych poczynań na dedykowanym funpage’u oraz stronie Zespołu Szkół im. Hugona Kołłątaja.

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.