Rabka-Zdrój miasteczkiem wandali (ZDJĘCIA)

Przykro pisać taki tekst, szczególnie mieszkając w przepięknym, gorczańskim uzdrowisku. Niestety można śmiało stwierdzić, że Rabka-Zdrój jest miastem niewyżytych wandali, którzy nie szanują rzeczy, które są częścią także nas. Przecież to tu płacimy nasze podatki. Ci, którzy to niszczą to 

Spacerując alejkami i chodnikami zlokalizowanymi na terenie Rabki-Zdroju nie sposób odnieść wrażenia, że mamy do czynienia ze znudzonymi, nie mogącymi znaleźć sobie zajęcia wandalami. Zniszczone ławki, porysowane nędznymi, amatorskimi “grafiti” budynki i mury, a także śmieci to niestety codzienność, do której muszą się przyzwyczaić mieszkańcy małopolskiego uzdrowiska.

ZOBACZ TAKŻE

Najnowszym obiektem, przeznaczonym do zniszczenia była ławka, zlokalizowana przy chodniku równolegle położonego wzgledem rabczańskiego deptaku, przy potoku Słonka. Niestety komuś najwidoczniej przeszkadzało oparcie i postanowił się go pozbyć, rozwalając miejsce do odpoczynku na dwie części.

Miejmy nadzieję, że winny zostanie złapany i zapłaci za wyrządzone szkody. Być może gdzieś jest zlokalizowany monitoring, albo są świadkowie tego zdarzenia. Jeśli tak, prosimy o kontakt.

Skomentuj post