Groźny wypadek motocyklisty w Tęgoborzy (ZDJĘCIA)

Często chwila nieuwagi może kosztować zdrowie, a  nawet życie człowieka. We wtorkowy wieczór 17 maja na ulicy Podgórze w Tęgoborzy doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Poszkodowany, będąc przytomnym został przetransportowany do szpitala. 

17 maja o godzinie 20.22 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Tęgoborze zadysponowane zostały do działań w Tęgoborzy. Po przybyciu na miejsce  zdarzenia ustalono, że  doszło do wypadku motocykla. Motocyklem podróżował 17 letni  kierujący, który w chwili przybycia zastępów straży na miejsca zdarzenia znajdował się na poboczu, przytomny z widocznymi obrażeniami.

– Motocykl znajdował się na boku na prawym pasie jezdni. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Poszkodowanego ułożono na noszach typu deska. Poszkodowanego przekazano przybyłym ratownikom medycznym pogotowia ratunkowego – informuje PSP Nowy Sącz.

Postawiono na koła motocykl w celu rozłączenia akumulatora. Usunięto z jezdni pozostałości po zdarzeniu. Oświetlono miejsce prowadzenia działań ratowniczych. Działania ratownicze strażaków trwały niespełna godzinę.

ZOBACZ WIĘCEJ

Skomentuj post