NIe żyje Jerzy Jagieła – były radny gminy Ochotnica Dolna

W wieku 80 lat zmarł wieloletni radny gminy Ochotnica Dolna Jerzy Jagieła. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 27 maja o godzinie 15 w kościele pw. Znalezienia Krzyża Świętego w Ochotnicy Dolnej. Kondolencje rodzinie zmarłego złożyły władze gminy na czele z wójtem Tadeuszem Królczykiem oraz Maciejem Mikołajczykiem – Przewodniczącym rady Gminy Ochotnica Dolna.

Józef Jagieła zmarł w środę 25 maja. Był bardzo doświadczonym samorządowcem. Funkcję radnego Gminy Ochotnica Dolna pełnił przez 8 lat – od 2006 roku aż do 2014 r. W Radzie Gminy Ochotnica Dolna zasiadał w Komisji Infrastruktury, Turystyki, Sportu, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Promocji (w latach 2006-2010) i w Komisji Oświaty, Wychowania, Kultury i Dziedzictwa Narodowego (w latach 2010 – 2014) Gminy Ochotnica Dolna.

Józef Jagieła był społecznikiem niezwykle zaangażowany w sprawy Gminy Ochotnica Dolna. Pogrzeb śp. Józefa Jagieły odbędzie się 27 maja o godz. 15.00 w kościele pw. Znalezienia Krzyża Świętego w Ochotnicy Dolnej.

– Z głębokim smutkiem oraz w poczuciu ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Józefa Jagieły Radnego Rady Gminy Ochotnica Dolna. Rodzinie, Bliskim i wszystkim, których dotknęła Jego śmierć składamy wyrazy współczucia – napisały w mediach społecznościowych władze gminy.

 

Skomentuj post