Zderzenie osobówki z drzewem w Naściszowej (ZDJĘCIA)

Kierowca pojazdu został zabrany do szpitala na badania po zderzeniu samochodu osobowego z drzewem, do którego doszło w niedzielne popołudnie 30 maja w Naściszowej, miejscowości znajdującej się w powiecie nowosądeckim.

W niedzielę 30 maja o godzinie 15.17 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu zadysponowane zostały do działań w Naściszowej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia  ustalono, że samochód osobowy marki VW Golf wypadł z drogi w wyniku czego uderzył w drzewo. Kierowca opuścił pojazd o własnych siłach i znajdował się w pozycji siedzącej uskarżając się na dolegliwości.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Odłączono akumulator w pojeździe. Kierowano ruchem drogowym ,który odbywał się wahadłowo. Kierującego przekazano przybyłej na miejsce zdarzenia załodze karetki Pogotowia ratunkowego. Po przebadaniu poszkodowany został zabrany do szpitala na dalsze badania – informuje Państwowa Straż Pożarna w Nowym Sączu.

Działania strażaków trwały godzinę. Na miejscu pozostała Policja, która prowadziła czynności dochodzeniowe.

Skomentuj post