Implantologia Zakopane

Implanty to obecnie jedna z najlepszych metod, pozwalających na skuteczne uzupełnienie braków zębowych, a także najbardziej efektywna i estetyczna forma leczenia bezzębia. W Centrum Stomatologii Medical Clinic Podhale Art zabieg ten jest bezpieczny, a dzięki skutecznym znieczuleniom także bezbolesny. Estetyczne implanty zębów pozwolą Ci odzyskać zdrowy, piękny uśmiech, a także pewność siebie.

Implant zębowy to tytanowy zamiennik naturalnego korzenia zęba, który wyglądem przypomina małą śrubkę. Tytan, z którego jest zbudowany, to biokompatybilny materiał, dobrze tolerowany przez organizm człowieka. Posiada możliwość łączenia się z żywą kością w procesie tzw. osteointegracji. Implant możemy traktować jako swoisty fundament, na którym za pomocą łącznika zostanie zamocowana korona protetyczna, czyli sztuczny ząb.

Implanty mogą zapobiec stopniowemu pogarszaniu się stanu kości i jej zanikowi, ponieważ naśladują działanie prawdziwych korzeni zębów, w naturalny sposób przenosząc siły gryzienia na kość.

W Medical Clinic Podhale Art w Zakopanem zazwyczaj zapraszamy na dwie wizyty. Podczas pierwszej, ogólnej, specjalista dokona oceny stanu uzębienia i omówi z Pacjentem oczekiwania oraz cały proces leczenia. Następnie na tej podstawie oszacowany zostanie indywidualny koszt wykonania zabiegu implantacji.

Wiele korzyści

Implanty stomatologiczne pozwalają na trwałe odtworzenie pełnej funkcjonalności i estetyki zębów. Poprawiają jakość życia, zapewniając Pacjentowi najwyższy komfort i gwarantując piękny uśmiech. Implantologia zapewnia więc poczucie naturalności i komfortu fizycznego oraz przywraca pewność siebie. Daje przy tym wiele możliwości:

  • odbudowy jednego zęba, bez potrzeby spiłowania zdrowych zębów w jego sąsiedztwie,
  • odbudowy kilku zębów bez naruszania pozostałych,
  • przebudowę zgryzu w przypadku bezzębia – w tym przypadku implantolog wykonuje pełną protezę nasadkową.

Implanty stomatologiczne w Medical Clinic Podhale w Zakopanem – tutaj implantologią zajmują wyłącznie doświadczeni specjaliści, dla których praca jest jednocześnie prawdziwą pasją.

Zapraszamy do kontaktu z naszą placówką – Zakopane, ul. Chramcówki 7, tel. 18 265 74 27.

Skomentuj post