Dzień Dziecka z funkcjonariuszami Policji w Zakopanem (ZDJĘCIA)

Kto z nas będąc dzieckiem, nie chciał zostać policjantem albo strażakiem? Albo kto nie chciał zobaczyć w środku radiowozu, posiedzieć na policyjnym motocyklu, lub zobaczyć co kryje się w bojowym wozie strażackim?

Jasne, że większość chciała, mało tego- jak pokazują nasze spotkania- nie wszyscy dorośli porzucili te dziecięce pragnienia. Dlatego też tatrzańscy policjanci z przyjemnością biorą udział w różnego rodzaju imprezach, spotkaniach i piknikach organizowanych z okazji dnia dziecka. Opowiadają o swojej pracy, prezentują wyposażenie, pojazdy, ale przypominają też najmłodszym i nieco starszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Nie inaczej było podczas ostatniego spotkania z uczniami Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej w Zakopanem, na pikniku pod zakopiańskim Aquaparkiem, czy też w Leśnicy.

– Policjanci z komisariatu w Bukowinie Tatrzańskiej zaprezentowali quada, drogówka pochwaliła się motocyklami, można było też przymierzyć elementy wyposażenia lub zrobić zdjęcie w radiowozie. Cieszymy się, że po trudnym okresie, kiedy takie spotkania nie były możliwe, znowu mogliśmy spełnić kilka małych dziecięcych marzeń – informuje KPP w Zakopanem.

KPP Zakopane/KWP w Krakowie

Skomentuj post