Czołówka na ulicy Borownice w Piwnicznej-Zdroju (ZDJĘCIA)

Dwie osoby zostały poszkodowane podczas czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, do którego doszło 6 czerwca po godzinie 7 rano na ulicy Borownice w Piwnicznej-Zdroju. Działania służb ratowniczych trwały półtorej godziny. 

W poniedziałek 6 czerwca o godzinie 7.16 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Piwniczna Zdrój zadysponowane zostały do działań w Piwnicznej Zdroju.

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych marki Fiat oraz Toyota. Pojazdami podróżowało łącznie pięć osób. Na miejscu zdarzenia obecna była karetka Pogotowia ratunkowego w której znajdowały się dwie osoby poszkodowane. Żadna z pozostałych osób nie uskarżała się na dolegliwości bólowe – informuje PSP w Nowym Sączu.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem drogowym, który odbywał się wahadłowo oraz odłączeniu klem akumulatorów w pojazdach. Dokonano sorpcji  rozlanych płynów eksploatacyjnych. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Zepchnięto uszkodzone pojazdy na pobocze. Działania strażaków trwały ponad półtorej godziny.  Na miejscu zdarzenia pozostali funkcjonariusze Policji prowadząc dalsze czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

fot. PSP Nowy Sącz

Skomentuj post