Ciało mężczyzny leżało na łące w gminie Ryglice (ZDJĘCIA)

Tragiczne odkrycie w gminie Ryglice. Podczas poszukiwań zaginionego 51-letniego mieszkańca gminy natrafiono na rozkładające się ciało, które ciężko zidentyfikować. Policjanci ustalają okoliczności śmierci zmarłej osoby. 

27 maja w gminie Ryglice zaginął 51 letni mężczyzna. Pierwsze dni poszukiwań nie przyniosły żądanego rezultatu. Nie udało się odnaleźć mężczyzny a ślad po nim zaginął. We wtorek zorganizowana została kolejna akcja poszukiwawcza, w którą włączyli się strażacy z psami do zadań specjalnych oraz pojazdami do poruszania się w trudnym terenie.

– Przeprowadzono działania poszukiwawcze w rejonie ścieżek, którymi najczęściej poruszał się zaginiony. Wczoraj po południu jeden z patroli strażackich poruszający się na quadzie ujawnił zwłoki mężczyzny, będące w znacznym rozkładzie, uniemożliwiającym identyfikację. Mężczyzna leżał na łące, w wysokiej trawie – informuje KMP w Tarnowie.

Na miejsce wezwano grupę dochodzeniowo-śledczą z KP Tuchów. Trwają czynności pozwalające na ustalenie czy znalezione zwłoki to zaginiony 51-letni mężczyzna. Sekcja zwłok wskaże również przyczynę śmierci.

Skomentuj post