Pijany kierowca zatrzymał się na drzewie w Ratułowie (ZDJĘCIA)

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło w czwartek 16 czerwca około godziny 22 w Ratułowie Dolnym. Jak informuje portal Góral Info pijany kierowca rozbił swój samochód na drzewie. Trafił do szpitala w Nowym Targu. 

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ratułowie Dolnym zareagowali bardzo szybko na wypadek, do którego doszło w czwartek 16 czerwca około godziny 22. Jak się okazało zdarzenie miało miejsce naprzeciwko remizy w miejscowości, znajdującej się w gminie Czarny Dunajec, a jego sprawcą był pijany kierowca, który wjechał w drzewo.

Na całe szczęście nie było w pobliżu nikogo, komu nieodpowiedzialny kierowca mógł swoją jazdą zrobić krzywdę. Świadkowie mówią o tym, że mężczyzna prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. Teraz straci na dłuższy czas prawo jazdy. W akcji ratunkowej wzięli udział strażacy z OSP Ratułów Dolny i JRG Nowy Targ, a także Zespół Ratownictwa Medycznego z Wróblówki, który przetransportował sprawcę zdarzenia do szpitala w Nowym Targu. Fukcjonariusze Policji natomiast ustalali okolicznosci zdarzenia.

fot. OSP Ratułów Dolny/Góral Info

Skomentuj post