Sukcesy zawodników KS Chochołów w Bańskiej Bystrzycy (ZDJĘCIA)

Wielki sukces zawodników Klubu Sportowego KS Chochołów w Memoriale Stefana Slivku, który został rozegrany w sobotę 18 czerwca na skoczniach w Bańskiej Bystrzycy. Zwycięstwa odnieśli Oskar Rączka oraz Antoni Kidoń, natomiast na podium stanął jeszcze Daniel Rączka.  

Na obiektach w Bańskiej Bystrzycy rywalizowała trójka zawodników Klubu Sportowego KS Chochołów, którego sponsorem głównym jest Bank Gospodarstwa Krajowego. Rywalizowano w dwóch dyscyplinach: skokach narciarskich i kombinacji norweskiej.

W roczniku 2013-2014 bezkonkurencyjny na skoczni był Oskar Rączka, uzyskując 18,5 oraz 18 metrów. Kolejnego skoczka wyprzedził o ponad 16 punktów. Wśród starszych zawodników (2011-2012), którzy rywalizowali na większym obiekcie HS38 zwyciężył Antoni Kidoń (31 i 31 metrów), natomiast na najniższym stopniu podium znalazł się Daniel Rączka (25.5 oraz 25 metrów).

Kombinatorzy norwescy rywalizowali zarówno na skoczni, jak i trasie biegu przełajowego. Drugie zwycięstwo odniósł Oskar Rączka, natomiast Antoni Kidoń zdobył srebrny medal. Trzeci z chochołowskich zawodników Daniel Rączka zajął ostatecznie piątą pozycję.

Skomentuj post