Zderzenie samochodów w Piwnicznej-Zdroju (ZDJĘCIA)

Do groźnego wypadku doszło we wtorek 21 czerwca na ulicy Krakowskiej w Piwnicznej-Zdroju. Około godziny 6 rano doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 

21 czerwca o godzinie 5.58 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu zadysponowane zostały do działań na ulicę Krakowską w Piwnicznej Zdroju. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia czołowo bocznego samochodów osobowych marki Subaru oraz Citroen. Citroen znajdował się na prawym pasie jezdni a samochód marki Subaru znajdował się na poboczu.

– Pojazdami podróżowali sami kierujący. Kierująca samochodem Citroen znajdowała się pod opieką ratowników medycznych Pogotowia Ratunkowego. Po przebadaniu przez ratowników medycznych pozostała na miejscu zdarzenia. Kierowca samochodu marki Subaru nie uskarżał się na dolegliwości – informuje PSP w Nowym Sączu.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatorów w pojazdach oraz kierowaniu ruchem drogowym ,który odbywał się wahadłowo. Na prośbę Policji zepchnięto pojazd na pobliski parking. Uprzątnięto pozostałości powypadkowe z jezdni. Działania strażaków trwały półtorej godziny.

Skomentuj post