Podhale. 15-latek na crossie potrącił 69-latka (ZDJĘCIA)

69-letni mieszkaniec gminy Bukowina Tatrzańska został ranny w zderzeniu z jednośladem, do którego doszło w czwartek 23 czerwca około godziny 9 niedaleko kościoła w Bukowinie Tatrzańskiej. Jak się okazało motocykl – cross nie był zarejestrowany, a 15-latek nie miał uprawnień do jego prowadzenia. 

W czwartek 23 czerwca około godziny 9:00 wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Bukowina Tatrzańska. Z przekazanych informacji wynikało, że kierujący motocyklem crossowym najprawdopodobniej jadąc z dużą prędkością uderzył w pieszego w rejonie przejścia dla pieszych.
Bardzo szybko na miejscu wypadku pojawiły się służby ratunkowe, które przystąpiły do udzielania pomocy poszkodowanemu. Ranny 69-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala.15-letni kierujący motocyklem nie odniósł widocznych obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i obaj pochodzą z gminy Bukowina Tatrzańska.

Wszelkie okoliczności i przyczyny tego poważnego zdarzenia będą wyjaśniane w toku policyjnego dochodzenia. Z wstępnych ustaleń wynika, że motocykl nie był zarejestrowany i ubezpieczony, a nastolatek nie posiada uprawnień do kierowania.

Więcej informacji niebawem.

R.W./fot.#policjazakopane

Skomentuj post