Tragedia w Budzowie. Utonął 52-letni mężczyzna

Wielka tragedia w powiecie suskim. W niedzielę 26 czerwca na terenie Budzowa, w potoku Paleczka utonął 52-letni mężczyzna. Okoliczności wypadku bada Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Suchej Beskidzkiej. 

Wczoraj (26.06.br.) jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, 52-latek wybrał się ze znajomymi nad rzekę. W pewnym momencie wypoczywające osoby postanowiły wybrać się do sklepu, natomiast 52-latek wszedł do wody, aby się ochłodzić. Po powrocie ze sklepu osoby wróciły w miejsce wypoczynku, lecz ich towarzysza nie było. Postanowili sprawdzić, w którym miejscu się kąpie, gdy zauważyli w rzece ciało 52-latka.

– Szybko powiadomili służby, ale niestety, ich kolegi nie udało się uratować. Na miejscu pracowała grupa śledczych z prokuratorem rejonowym. Obecnie zajmują się oni wyjaśnianiem przyczyn tragicznej śmierci mężczyzny – informuje KPP w Suchej Beskidzkiej.

Upały, którymi przywitał nas sezon wakacyjny, skłaniają do wypoczynku nad wodą. Pamiętajmy jednak, że woda to bardzo niebezpieczny żywioł i zbiera okrutne żniwa.

fot. wikipedia

Skomentuj post