Góralskie meble sosnowe idealne do Twojej sypialni

Szukasz eleganckich, ręcznie robionych mebli z drewna z odrobiną osobowości? Coś o konstrukcji tej samej jakości co ręcznie wykonane meble z drewna, ale w nieco mniej konwencjonalnym stylu? Postaw na Jandrew producenta mebli sosnowych – góralskie wyposażenie sypialni, wyjątkowy styl i niepowtarzalna jakość! Oferuje ręcznie robione meble z litej sosny w różnych postarzanych i góralskich wykończeniach – dostępne do zamówienia online za konkurencyjną cenę. Teraz możesz mieć wysokiej jakości meble z litego drewna sosnowego w swoim domu lub mieszkaniu.

Góralski styl w Twoim domu – sypialnia

Umeblowanie w stylu góralskim wcale nie jest trudne. Weź rustykalne drewniane meble sosnowe, dopasowane dodatki i kwiaty prosto z łąki.

Dodatki wykonane z naturalnych materiałów, łóżko sosnowe z litego drewna i świeże kwiaty zapewniają większy komfort. Te podstawy są charakterystyczne dla góralskiego designu.

Akcesoria z motywami górskimi w sypialni

Poroże jelenia, kwiaty szarotki alpejskiej / stokrotki alpejskiej i mnóstwo serc i motywów z płatkami śniegu niech zdobią poduszki, koce i wiele innych akcesoriów w sypialni i całym domu. Połączenie naturalnych materiałów i typowych motywów góralskich sprawia, że pomieszczenie staje się przytulne.

Rustykalne góralskie meble sosnowe drewniane

Głównym bohaterem góralskiego wyglądu są meble z litego drewna. Stół kuchenny wykonany z ciężkiego, szorstkiego drewna jest centralnym punktem rustykalnego „salonu” i można go łączyć z nowoczesnymi elementami. W sypialni powinno dominować duże drewniane łoże z wyrazistymi słojami i rycinami góralskimi. Stołki, krzesła lub stoliki boczne wykonane z solidnego drewna uzupełniają meble, tworząc harmonijny obraz całości.

Naturalne tkaniny i tekstylia – góralskie dodatki

W góralskim stylu nie powinno zabraknąć filcu, wełny i futra. Ważną rolę odgrywają również bawełna i len. Przytulny kożuszek idealnie sprawdzi się jako dywanik pod sofą lub fotelem.

Elegancka skóra bydlęca nie tylko dobrze wygląda przed kominkiem, ale również wspaniale pasuje do sypialni. Dziane lub filcowe poszewki na poduszki są przytulne i tworzą typową atmosferę wiejskiego domu.

Skomentuj post