Grybów. Samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo (ZDJĘCIA)

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło w czwartek 30 czerwca na drodze krajowej DK28 w miejscowości Grybów. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył o drzewo na skarpie. 

30 czerwca zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Grybów Biała oraz OSP Gródek zadysponowane zostały do działań w Grybowie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na DK 28 z niewyjaśnionych przyczyn doszło do wypadnięcia z drogi samochodu osobowego, który następnie uderzył w drzewo znajdujące się na przydrożnej skarpie.

– Samochodem podróżowała jedna osoba. Równocześnie z pierwszym zastępem na miejsce zdarzenia przybyła karetka Pogotowia Ratunkowego, której ratownicy udzielili pomocy medycznej osobie biorącej udział w zdarzeniu. Pojazd znajdował się poza drogą. Nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych z samochodu – informuje PSP w Nowym Sączu.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu klem od akumulatora w uszkodzonym pojeździe oraz wykonaniu sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Osoba uczestnicząca w zdarzeniu  po przebadaniu pozostała na miejscu zdarzenia. Teren wokół   uszkodzonego pojazdu zabezpieczono taśmą. Działania strażaków trwały godzinę.

ZOBACZ TAKŻE

Skomentuj post