Dachowanie osobówki w Krasnem Potockiem (ZDJĘCIA)

W sobotę 2 lipca około godziny 12 na drodze w Krasnem Potockiem doszło do wypadku samochodu osobowego, który dachował. Kobieta prowadząca pojazd trafiła do szpitala. 

2 lipca o godzinie 12.35 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Krasne Potockie zadysponowane zostały do działań do Krasnego Potockiego.

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do dachowania samochodu osobowego Toyota Yaris. Pojazdem podróżowała sama kierująca, która o własnych siłach opuściła pojazd i uskarżała się na  dolegliwości. Z samochodu nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. Droga była zablokowana – informuje PSP w Nowym Sączu.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kierującej kwalifikowanej pierwszej pomocy. Odłączono akumulator. Dokonano sorpcji płynów eksploatacyjnych. Po wykonaniu badań przez ratowników medycznych Pogotowia Ratunkowego osoba poszkodowana została zabrana do szpitala. Samochód osobowy został  postawiony na koła i pozostawiony do dyspozycji Policji. Działania strażaków trwały ponad godzinę.

ZOBACZ TAKŻE

Skomentuj post