Biecz. Uprawiał marihuanę w … szafie (ZDJĘCIA)

W niedzielę 3 lipca policjanci z Biecza dostali szokujące wezwanie. Mężczyzna poinformował, że zabił i poćwiartował swoją matkę. Jak się okazało na całe szczęście kobieta była cała i zdrowa, a zgłaszający był pod wpływem środków odurzających. Marihuanę uprawiał w … szafie. 

W niedzielę ( tj.3 lipca  br.) bieccy policjanci zostali wezwani do jednej z miejscowości gminy Biecz, gdzie zgłaszający podawał, że zabił i poćwiartował swoją matkę. Patrol Policji z Komisariatu Policji w Bieczu pojawił się bardzo szybko na miejscu zdarzenia, gdzie okazało się, że zgłaszający znajduje się prawdopodobnie pod wpływem środków odurzających, a jego matce na szczęście nic się nie stało.

– W trakcie przeprowadzania interwencji policjanci natrafili w mieszkaniu na kilka krzaków konopi innej niż włókniste. Krzewy znajdowały się wewnątrz szafy, uprawiane w doniczkach.  Dodatkowo w szafie znajdowała się specjalna lampa i wentylator. Ponadto w szufladzie meblościanki znajdującej się w pokoju policjanci znaleźli marihuanę – informuje KPP w Gorlicach.

Mężczyzna ze względu na zły stan psychofizyczny został przewieziony do szpitala w Gorlicach. Za prowadzenie uprawy konopi innej niż włókniste i posiadanie środków odurzających może mu grozić kara pozbawienie wolności do lat 3.

Skomentuj post