Zderzenie dwóch samochodów w Barcicach (ZDJĘCIA)

Do groźnie wyglądającego zderzenia doszło w środę 6 lipca po godzinie 20 w Barcicach (powiat nowosądecki). Na całe szczęście nikt nie został poszkodowany. 

6 lipca o godzinie 20.46 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Barcice zadysponowane zostały do działań w Barcicach. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki BMW oraz Volkswagen.

– Samochody blokowały ruch na drodze w obu kierunkach. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Działania zastępów straży pożarnej  polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zablokowaniu ruchu na jezdni na czas prowadzonych działań oraz odłączeniu klem od akumulatorów. Sprawdzono samochody pod kątem wycieków oraz wykonano ich sorpcję – informuje PSP w Nowym Sączu.

Na miejsce dotarła Policja oraz karetka Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy medyczni sprawdzili stan dziecka, które było uczestnikiem zdarzenia. Na prośbę Policji usunięto samochód marki Volkswagen na sąsiedni pas oraz kierowano ruchem wahadłowo. Po zakończonych działaniach przez Policję samochody zostały zabrane przez Pomoc Drogową. Działania strażaków trwające dwie godziny zostały zakończone.

Skomentuj post