Samochód ciężarowy zgubił…przyczepę w Tarnowie (ZDJĘCIA)

Kierowca zestawu ciężarowego musiał się bardzo zdziwić. W czwartek 7 lipca, na ulicy Błonie w Tarnowie zgubił ciężarową przyczepę, która skosiła latarnię, znaki zdrojowe, przejechała przez chodnik i skosiła pas zieleni. Na całe w pobliżu nie było przechodniów. 

W czwartek (7.07 br.) przed godziną siódmą, policjanci ruchu drogowego oraz strażacy z jednostki ratowniczo-gaśniczej z Tarnowa zostali wezwani do niecodziennej kolizji. W Tarnowie na ul. Błonie samochód ciężarowy zgubił swoją przyczepę, która na wysokości myjni samochodowej wypięła się z pojazdu ciężarowego.

Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów w kierunku Ronda Niepodległości, zniszczyła latarnię przy wjeździe na parking do sklepów wielkopowierzchniowych, znaki drogowe oraz infrastrukturę drogową. Zatrzymała się dopiero na pasie zieleni pomiędzy chodnikiem, a parkingiem. W tej kolizji na szczęście nikt nie ucierpiał, nie doszło do kontaktu z innym pojazdem, nie miało miejsce narażenie na niebezpieczeństwo innych, w tym niechronionych uczestników ruchu.

Za niewłaściwe zabezpieczenie przyczepy, kierowca zestawu został ukarany przez policjantów ruchu drogowego mandatem karnym.

Skomentuj post