Wiaty przystankowe świetną promocją Rabki-Zdroju (ZDJĘCIA)

Promocja jednostki samorządu terytorialnego jest niezwykle trudna i kosztowna. Władze Rabki-Zdroju wpadłby jednak na znakomity pomysł. Wiaty przystankowe zamieniły się w przepiękny, kolorowy materiał promujący największe atrakcje gorczańskiego uzdrowiska. 

– Szanowni Państwo, bardzo często otrzymujemy propozycje odpłatnej promocji naszego uzdrowiska. Kwoty są różne od kilku tysięcy do kilkudziesięciu. Postanowiliśmy, że będziemy promować naszą gminę ale nie za kwoty jakie są oczekiwane przez składających propozycje. Chcemy promować naszą gminę poprzez wydarzenia kulturalne i sportowe – czytamy w mediach społecznościowych burmistrza Rabki-Zdroju Leszka Świdra.

Wielką aprobatę wśród mieszkańców, ale przede wszystkim turystów zyskała promocja atrakcji turystycznych Rabki-Zdroju na wiatach przystankowych. Zrobiło się kolorowo, ale przede wszystkim unikalnie. – Jedną z form promocji jest również umieszczenie materiałów reklamowych na naszych przystankach. Ta forma reklamy spotkała się z dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród mieszkańców i gości – podkreśla włodarz gorczańskiego uzdrowiska.

Nie pozostaje nic innego, jak zaprosić Państwa do Rabki-Zdroju.

fot. Facebook Leszek Świder

 

Skomentuj post