Wieczorne zderzenie w Starym Sączu (ZDJĘCIA)

We wtorek 12 lipca po godzinie 22 na skrzyżowaniu drogi krajowej DK87 z ulicą Topolową w Starym Sączu doszło do zderzenia dwóch pojazdów marki Volkswagen i BMW. Na całe szczęście nikt nie odniósł obrażeń. 

12 lipca o godzinie 22.30 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Stary Sącz zadysponowane zostały do działań w Starym Sączu.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych tj. VW oraz BMW. Pojazdami podróżowali sami kierujący. Żadna z osób nie potrzebowała pomocy medycznej. Samochody blokowały skrzyżowanie drogi krajowej 87 z ulicą Topolową.

Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu terenu działań. Odłączono akumulator w samochodzie VW. Dokonano  neutralizacji rozlanych płynów eksploatacyjnych przy użyciu sorbentu. Zepchnięto pojazdy na pobocze przy użyciu wciągarki. Kierowano ruchem wahadłowo na czas prowadzonych działań. Po zabezpieczeniu pojazdów na poboczu i usunięciu pozostałości pokolizyjnych z jezdni działania straży zakończono. Na miejscu pozostała Policja.

fot. PSP Nowy Sącz 

Skomentuj post