Zmarła Lenka Kożuch, która walczyła z guzem mózgu

Fundacja “Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy” przekazała bardzo smutną wiadomości. Zmarła Lenka Kożuch, która walczyła z guzem mózgu. Niestety nie udało się wygrać tej bardzo nierównej batalii. 

– Witajcie Kochani ❤ Dokładnie dziś są 3 lata od diagnozy, która tak wiele zmieniła. Chwile smutku i radości pojawiały się naprzemiennie przez cały ten czas. Ostatnie miesiące nie należały do najłatwiejszych, a z dnia na dzień nasza ukochana gwiazda przygasa. Wyciskamy z tych chwil jak najwięcej się da. Czy to przez codzienne czytanie bajek, malowanie paznokci, czy nawet ubieranie ulubionych ciuszków czy bucików. Jak długo?? Tego nikt nie wie. Liczy się to co jest w tym momencie. Nie za 5 minut czy za godzinę. Liczy się tu i teraz… – napisali we wtorek w mediach społecznościowych rodzice dziewczynki.

Niestety dzień później na Facebooku nadeszła smutna informacja. Fundacja “Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy” poinformowała o śmierci swojej podopiecznej, która walczyła z wyściółczakiem anaplastycznym. Mieszkanka powiatu oświęcimskiego

“Jak drozd milkną w lipcu…”🖤
Dziś odeszła od nas Lenka Kożuch.
Dzielna Wojowniczka, która większość swego krótkiego życia spędziła na walce z nierównym przeciwnikiem…
Wygrał. Dziś Lenusia zasnęła na zawsze.
🖤🖤🖤
Twój piękny uśmiech będzie nas oświetlał już zawsze.
Połączyłaś wiele serc, które teraz Cię opłakują Kwiatuszku.
Żegnaj i… Do zobaczenia… 🖤

Skomentuj post