Nowy Sącz stanie się w weekend światową stolicą piękna!!!

Po raz drugi Nowy Sącz stanie się światową stolicą piękna! W stolicy Sądecczyzny w najbliższy weekend na deskach nowosądeckiego amfiteatru odbędą się trzy duże konkursy piękności Miss Supranational 2022, Mister Supranational 2022 i Miss Polski 2022. Towarzyszyć im będą koncerty takich gwiazd jak Doda, Daria, Justyna Steczkowska, Danzel czy Mateusz Ziółko. 

Festiwal rozpocznie się od rywalizacji o tytuł Miss Supranational, to już 13. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności, po raz drugi rozgrywanym w Nowym Sączu. O koronę najpiękniejszej kobiety na świecie i nagrody o łącznej wartości ponad 400 tysięcy złotych walczyć będzie 69 kobiet z całego globu. Polskę reprezentuje Agata Wdowiak – Miss Polski 2021. Galę poprowadzi międzynarodowy duet: modelka i prezenterka BBC – Anita Jones i Martin Fitch – reprezentant Polski na Eurowizję 2010 oraz finalista programu „The Four. Bitwa o sławę”. Koncert finałowy Miss Supranational 2022 uświetnią swoimi występami: Doda, Danzel, Anka i Darina Krasnovetska.

Sobota 16 lipca to dzień dedykowany najprzystojniejszym mężczyznom z całego świata. W tych zmaganiach udział weźmie ponad 30 mężczyzn. Polskę reprezentuje Jakub Kowalewski – Mister Polski 2020. Gale Miss i Mister Supranational rozpoczną się o godzinie 19:30.

W niedzielę 17 lipca scenę nowosądeckiego amfiteatru przejmą rodzime piękności. Panie rywalizację o tytuł najpiękniejszej Polki rozpoczną o godzinie 19:30. Prestiżowy tytuł Miss Polski przyznany zostanie już po raz trzydziesty trzeci, a do rywalizacji o koronę najpiękniejszej Polki staną 24 kobiety, reprezentujące niemal wszystkie regiony Polski.

Gospodarzem Festiwalu Piękna jest Nowy Sącz, Partnerem Głównym – Województwo Małopolskie. Transmisje z wydarzenia na antenie Telewizji POLSAT.

źródło: UMWM w Krakowie 

Skomentuj post