Tragiczna śmierć sierżanta sztabowego Jakuba Opieczyńskiego

Tragiczna wiadomość napłynęła z województwa łódzkiego. W czwartek 14 lipca podczas pełnienia służby na trasie S8 zginął podróżujący motocyklem sierżant sztabowy Jakub Opieczyński z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach

Do tego tragicznego wypadku doszło w czwartek 14 lipca 2022 roku po godzinie 15.00 na drodze ekspresowej S-8 w pobliżu miejscowości Pawlikowice. Policjant pełniący służbę na motocyklu wyprzedzał kolumnę samochodów. W pewnej chwili stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Zmarł na miejscu pomimo reanimacji.

Sierżant sztabowy Jakub Opieczyński miał 28 lat. W policji służył od 8 lat, ostatnio w wydziale ruchu drogowego pabianickiej komendy powiatowej. Od lat pasjonował się motocyklami. Wszyscy będziemy pamiętać go przede wszystkim jako dobrego człowieka. Pogodnego, uśmiechniętego, policjanta służącego ludziom. Jego tragiczna śmierć jest wielką stratą nie tylko dla najbliższych, ale całego środowiska policyjnego. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

W tych trudnych chwilach Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinspektor Sławomir Litwin w imieniu policjantów i pracowników łódzkiego garnizonu policji, rodzinie i bliskim zmarłego składa najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia.

Skomentuj post