Zderzenie jednośladu z osobówką w Żegiestowie (ZDJĘCIA)

Kierowca motocykla został poszkodowany w zderzeniu z samochodem osobowym, do którego doszło w sobotę 16 lipca po godzinie 19 w Żegiestowie, miejscowości leżącej w gminie Muszyna. Działania służb trwały aż pięć godzin. 

16 lipca o godzinie 19.24 zastępy z JRG w Krynicy Zdroju, OSP Żegiestów oraz OSP Muszyna zadysponowane zostały do działań w Żegiestowie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zdarzenia samochodu osobowego z motocyklem. Pojazdami podróżowało pięć osób w tym cztery osoby samochodem a jedna osoba motocyklem.

– Poszkodowany motocyklista był pod opieką ratowników medycznych w karetce Pogotowia ratunkowego. Osoby podróżujące samochodem nie doznały obrażeń. Motocykl znajdował się na poboczu i wyciekały z niego płyny eksploatacyjne. Samochód znajdował się na jezdni blokując jeden pas. Działania zastępów straży polegały na  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, dokonaniu sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz kierowaniu ruchem drogowym – informuje PSP w Nowym Sączu.

Po odjeździe z miejsca zdarzenia karetki Pogotowia ratunkowego  z poszkodowanym do szpitala, do czasu zakończenia czynności przez Policję na miejscu pozostał zastęp OSP. Działania strażaków trwały ponad pięć godzin.

Skomentuj post