Zapraszamy do Podhalańskiego Centrum BHP w Rabce-Zdroju

Krysti – Podhalańskie Centrum BHP to miejsce stworzone idealnie dla Ciebie. To w Rabce – Zdroju, przy ulicy Poniatowskiego 5 znajdziesz wszystko, aby zapewnić sobie lub swoim pracownikom idealną ochronę podczas pracy. 

Krysti to sklep stacjonarny z odzieżą BHP i środkami ochrony. Można nas znaleźć również w internecie, pod adresem sklep.krysti.pl i online złożyć zamówienie z szerokiego asortymentu. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie dla firm i zakładów pracy, a także osób fizycznych . Jeśli szukasz niezbędnych środków do zapewnienia bezpieczeństwa i higieny na stanowiskach pracy w rożnych branżach, to trafiłeś idealnie.

Oferujemy odzież roboczą, obuwie, rękawice ochronne, nauszniki i wkładki przeciwhałasowe, okulary ochronne i maski. Dostarczamy także specjalistyczne środki czystości dla przemysłu. Nasz sklep BHP to setki produktów w jednym miejscu. Wyróżniają nas pozycja na rynku, niezawodność, a także indywidualne podejście do każdego klienta.

Zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie w zakupach. Terminowo, ale przede wszystkim rzetelnie realizujemy każde zamówienie, wyposażając duże i małe zakłady pracy w odzież ochronną i roboczą, obuwie, a także pozostałe środki ochrony pracy.

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.