Wolbrom. Pijany ojciec spacerował z półtoraroczną córką

Blisko trzy promile w organizmie miał 29-letni mężczyzna, który miał pod opieką półtoraroczną córkę. Mężczyzna postanowił w takim stanie, słaniając się na nogach iść na spacer ze swoim dzieckiem. Został zatrzymany na osiedlu Łokietka w Wolbromiu. 

W minioną niedzielę  (17.07 br.) około godziny 23.20  wolbromski patrol policji otrzymał informację, że na osiedlu Łokietka w Wolbromiu przy targowisku spaceruje  mężczyzna, który prowadzi wózek dziecięcy. Uwagę przechodniów wzbudziło zachowanie tego mężczyzny albowiem miał on problemy z utrzymaniem równowagi.

Kiedy na miejsce interwencji przyjechali funkcjonariusze z miejscowego komisariatu, sprawdzili stan trzeźwości 29-latka. Okazało się, że mężczyzna ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie. W takim stanie „opiekował się” półtoraroczną córeczką. Na miejsce policjanci wezwali matkę dziecka. Kobieta nie potrafiła wyjaśnić policjantom, dlaczego mąż w takim stanie i o tej porze wyszedł z dzieckiem na spacer. Matka dziecka była trzeźwa i zaopiekowała się córką.

Sprawa trafi do sądu rodzinnego. Policjanci z Komisariatu Policji w Wolbromiu będą wyjaśniać, czy nietrzeźwy ojciec swoim zachowaniem naraził małoletniego na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.