Romantyczny weekend w Krakowie

Nie są potrzebne ogromne pieniądze, aby zorganizować wyjazd na romantyczny weekend. Kierunkiem bardzo często wybieranym jest Kraków. Na odwiedzających czeka Rynek Główny, smaczna w pobliżu Sukiennic, pełen atrakcji Zamek na Wawelu, niesamowity Kazimierz z najlepszymi restauracjami i muzeum Sztuki Nowoczesnej na zmodernizowanym Zabłociu. Po zwiedzaniu konieczny będzie relaks w hotelowym SPA i wygodny nocleg. Najlepiej sprawdzi się komfortowy hotel o podwyższonym standardzie. Wszelkie ustalenia, szczegóły rezerwacji i formalności możemy przygotować bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem systemu płatności online. Musimy jednak pamiętać, że w przypadku anulowania rezerwacji, każdy hotel zachowuje się zgodnie z własnym regulaminem. Weekend w Krakowie to idealna propozycja na romantyczny wyjazd z okazji urodzin, imienin, czy rocznicy ślubu. Czas spędzony w romantycznym hotelu i zwiedzanie pięknych zaułków Krakowa, na długo zostanie w pamięci.

Kraków weekend dla dwojga 

Zdecydowanie lepiej kolekcjonować wspomnienia, niż klasyczne pamiątki. Właśnie dlatego, jeśli chcemy zaskoczyć ukochaną osobę, warto zabrać ją w przepiękną podróż. Nawet dwa dni, spędzone w romantycznej atmosferze, będą niesamowitym przeżyciem. Idealnym rozwiązaniem będzie podróż do Krakowa, zwiedzanie miasta i nocleg w miłym miejscu. Jeśli planowanie na własną rękę nie jest naszą mocną stroną, możemy skorzystać z gotowych i sprawdzonych rozwiązań. Kraków weekend dla dwojga to gotowy pakiet, który zagwarantuje komfortowy pobyt w pokoju z romantyczną atmosferą, relaks i odpoczynek przy butelce wykwintnego wina dostarczonego do pokoju. Na gości będzie czekała także romantyczna kolacja przy świecach w niesamowitej Restauracji SmaQ Brasserie. Ten romantyczny pakiet możemy zakupić online. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane będzie podanie danych karty kredytowej i dokonanie przedpłaty.

Romantyczny weekend w centrum Krakowa

Komfortowy i ekskluzywny hotel to połowa udanej wycieczki. Druga połowa to czas spędzony na romantycznych spacerach, poznawaniu miasta i smakowaniu lokalnych potraw. Będąc w Krakowie obowiązkowo trzeba udać się na Wawel, odwiedzić Ogrody Królewskie i Kościół św. Gereona. Po zwiedzaniu warto wybrać się na spacer Bulwarami Wiślanymi. Poprowadzą nas one, aż do samego Kazimierza, gdzie czeka na nas Kościół na Skałce, Plac Wolnica z muzeum etnograficznym i fantastyczna kładka piesza Ojca Bernatka. Jeśli starczy nam sił to w dalszej kolejności warto skierować się w stronę Zabłocia, gdzie czeka na nas MOCAK, czyli Muzeum Sztuki Współczesnej. Zawsze trafimy tam na ciekawą wystawę, którą warto zobaczyć. Po wyjściu z muzeum od razu możemy coś zjeść. Restauracje na Zabłociu to szeroki wachlarz smaków, których ciężko sobie odmówić.

Skomentuj post