Zmarł mały Oliwierek – syn Jakuba Rzeźniczaka

Smutna wiadomość nadeszła z Izraela. Walkę z ciężką chorobą – bardzo rzadkim nowotworem wątroby przegrał roczny synek Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień – Oliwierek. Pogrzeb odbędzie się 1 sierpnia w Oleśnicy. 

Syn 35-letniego obrońcy i kapitana Wisły Płock Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień chorował na bardzo rzadki nowotwór wątroby. Maluch przebywał w Izraelu. Od dłuższego czasu rodzice mówili, że szanse na wyleczenie dziecka są nikłe i nadzieja gaśnie.

O śmierci synka piłkarz poinformował na łamach mediów społecznościowych. – Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność,  za każdy dzień jego życia. Było ich dokładnie 376 – napisał Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień.

Uroczystości pogrzebowe małego Oliwierka odbędą się w poniedziałek 1 sierpnia w kaplicy na cmentarzu przy ulicy Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy. Msza święta rozpocznie się o godzinie 14, natomiast o 13:40 będzie miał miejsce Różaniec.

– Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jestesmy za to bardzo wdzięczni. Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy – podkreślają Magda i Kuba.

Redakcja portalu M jak Malopolska składa najszczersze kondolencje rodzicom i rodzinie małego Oliwierka. “To nieprawda, że czas przyzwyczaja do bólu… “

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.