Śmierć na autostradzie A4 w kierunku Tarnowa (ZDJĘCIA)

Tragiczny wypadek na autostradzie A4 w kierunku Tarnowa. Na 484 kilometrze w piątek 29 lipca doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. Niestety nie udało się uratować jednej osoby. 

Do zdarzenia doszło w piątek 29 lipca na 484 kilometrze autostrady A4 – pas w stronę Tarnowa w miejscowości Wierzchosławice. Wczesnym popołudniem miał miejsce wypadek z udziałem jednego samochodu osobowego. Zadysponowano dwa śmigłowce LPR. U jednej z poszkodowanych osób od razu rozpoczęto RKO. Niestety nie udało się uratować jej życia.

– A4 484 km (pas na Tarnów) w miejscowości Wierzchosławice doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego. Dwie osoby poszkodowane. Autostrada w kierunku Tarnowa zablokowana, na pasie w stronę Krakowa występują utrudnienia. Zachowajcie ostrożność!! – informuje strona Capuccino.eu.

Na miejscu pracują służby:  JRG Tarnów, JRG Brzesko , OSP Wierzchosławice, Policja, ZRM, Ratownik 5 oraz Ratownik 10. Droga w kierunku Tarnowa z racji śmiertelnego wypadku została całkowicie zablokowana.

fot. Capuccino.eu

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.