Koszmarne dachowanie w Kasince Małej (ZDJĘCIA)

Dwie osoby w stanie bardzo ciężkim trafiły do szpitala po koszmarnie wyglądającym dachowaniu samochodu osobowego na DW968 w Kasince Małej, do którego doszło w niedzielny poranek 31 lipca. 

Do tragedii doszło w niedzielę 31 lipca około godziny 5:25 rano. – Nad ranem zostajemy zaalarmowani do dachowania samochodu osobowego na DW968 w Kasince Małej. Po dotarciu na miejsce zastajemy jedną osobę pod opieką ZRM. W przypadku drugiego poszkodowanego konieczne było wydobycie go z pojazdu. Obie osoby miały zachowane funkcje życiowe ale ich stan określany był jako ciężki. Z powodu warunków pogodowych niemożliwy był przylot Lotniczego Pogotowania Ratunkowego, obie osoby zostały przetransportowane przez ZRM do szpitali. My kończymy działania po godzinie ale na miejscu nadal pozostaje zastep PC JRG Limanowa oraz OSP Kasinka Mała w celu zabezpieczenia miejsca zdarzenia na czas pracy policji – informuje OSP Mszana Dolna.

Początkowo otrzymaliśmy informacje, iż życia jednej z osób poszkodowanych nie udało się uratować. Natomiast później policja podała wiadomość o dwóch osobach w stanie ciężkim.

Na miejscu działania prowadzili strażacy z JRG Limanowa, OSP Mszana Dolna, OSP Kasinka Mała, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

fot. OSP Mszana Dolna 

Skomentuj post