Kierowca autokaru, który rozbił się w Chorwacji miał 72 lata

Znamy najnowsze ustalenia reportera Radia Plus i Radia Eska Jacka Prusinowskiego. Kierowca, który prowadził autokar w chwili tragicznego wypadku pod Zagrzebiem miał 72 lata. Warto zaznaczyć, że praca kierowcy w wieku emerytalnym nie łamie kodeksu pracy. 

Do tragicznego wypadku na autostradzie A4 pod Zagrzebiem w Chorwacji doszło w sobotę 6 sierpnia około godziny 5:40 rano. Na miejscu zginęło 12 osób, a kolejne 19 znajduje się w ciężkim stanie. Kilku pasażerów nadal walczy o życie. Przypomnijmy, że pielgrzymi z województwa mazowieckiego udawali się do sanktuarium w Medjugorie na terenie Bośni i Hercegowiny.

Najnowsze ustalenia na temat wypadku zaprezentował Jacek Prusinowski, reporter m.in. Radia Plus i Radia Eska. Kierowca, który w chwili tragedii prowadził autokar miał 72 lata. Jak zaznacza, praca kierowcy w wieku emerytalnym nie łamie w żaden sposób prawa.

Aktualnie nadal nie znamy przyczyn  tragedii. Jak zaznacza portal Radia Eska chorwackie służby, współpracujące z polskimi mogą w najbliższych godzinach podać wstępne ustalenia dotyczące wypadku.

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.