18-latek sprawcą groźnego wypadku na Orawie (ZDJĘCIA)

W piątkowy poranek 12 czerwca na odcinku drogi krajowej DK7 Jabłonka – Chyże doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów. Sprawcą okazał się 18-letni mężczyzna, który zapłacił mandat. 

Jak informuje podkom. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu 18-latel prowadzący samochód marki Audi najechał na tył Fiata, następnie wypadając z drogi dachował. Sprawca trafił do szpitala na badania, a za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym otrzymał mandat.

– Dzisiaj 12 sierpnia o godzinie 6:17 zostaliśmy zadysponowani do zderzenia dwóch samochodów osobowych na DK7 w kierunku Chyżnego (za tzw. Chyżnikiem). Do zdarzenia udaliśmy się zastępem GCBARt MAN TGM 18.320. W wyniku zderzenia jeden z pojazdów wyleciał z drogi i dachował. Poszkodowana została jedna osoba, zabrana przez ZRM do szpitala – informuje OSP w Jabłonce.

W akcji ratunkowej wzięli udział strażacy z OSP Chyżne, OSP KSRG Jabłonka, JRG Nowy Targ, ZRM Wróblówka a także WRD Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

fot. OSP KSRG Jabłonka

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.