Zderzenie trzech samochodów w Zabrzeży (ZDJĘCIA)

Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu trzech samochodów, do którego doszło w czwartek 11 sierpnia po godzinie 16 w miejscowości Zabrzeż na terenie gminy Łącko. Na całe szczęście obrażenia nie były groźne. 

11 sierpnia o godzinie 16.09 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Zabrzeż oraz OSP Czerniec zadysponowane zostały do działań w Zabrzeży. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do kolizji trzech samochodów osobowych (Renault Megane, Mini Cooper S oraz Suzuki SX4 S-Cross), którymi podróżowało łącznie osiem osób, w tym dwoje dzieci.

W chwili przybycia zastępów straży pożarnej wszyscy podróżujący znajdowali się poza pojazdami. Pasażerka jednego samochodu uskarżała się na dolegliwości bólowe. Osobie tej udzielono pomocy. Osoba poszkodowana została przebadana przez przybyłą na miejsce załogę karetki Pogotowia ratunkowego. Po przebadaniu przez ratowników medycznych, kobieta pozostała na miejscu zdarzenia.

Strażacy dokonali odłączenia klem akumulatorów w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych sorbentem. Pojazdy uczestniczące w zdarzeniu zostały zabrane przez Pomoc Drogową. Usunięto pozostałości powypadkowe z jezdni. Działania Straży Pożarnej trwały ponad dwie godziny.

fot. PSP Nowy Sącz

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.