Groźne zderzenie osobówki z tirem w Bulowicach (ZDJĘCIA)

Bardzo groźnie wyglądająca kolizja miała miejsce 13 sierpnia około godziny 1 w nocy na ulicy Bielskiej w Bulowicach, w ciągu drogi krajowej DK52. W zderzeniu samochodu ciężarowego z osobówką lekkie obrażenia odniosły cztery osoby. 

Do zdarzenia doszło około godziny 1 w nocy na drodze krajowej DK52 w miejscowości Bulowice. 43-letni mężczyzna prowadzący samochód osobowy marki Skoda zjechał na przeciwległy pas ruchu. O dziesięć lat młodszy kierowca tira aby uniknąć zderzenia zdecydował się na ostre hamowanie. W wyniku manewru samochód ciężarowy przewożący cement wywrócił się na bok w poprzek drogi,  lekko uderzając w osobówkę.

Do szpitala trafiły cztery osoby podróżujące samochodem osobowym oraz kierowca tira. Jak się okazało odniosły lekkie obrażenia, które nie wymagają długiej hospitalizacji. Jak informuje KPP w Oświęcimiu sprawca kolizji, prowadzący Skodę został ukarany mandatem karnym.

– W związku ze zdarzeniem drogowym na ul. Bielskiej DK52 – droga na odcinku skrzyżowanie ul. Zamkowej z DK52 do cmentarza jest zablokowana. Wytyczony został objazd ul. Stara Droga. Utrudnienia potrwają do godzin popołudniowych – informowała Ochotnicza Straż Pożarna w Bulowicach.

fot. OSP Bulowice

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.