Zabójstwo 43-latka w powiecie proszowickim

Smutny finał awantury domowej w powiecie proszowickim. W miejscowości Klimontów podczas kłótni 69-letni mężczyzna ranił nożem swojego 43-letniego krewnego. Niestety mężczyzna zmarł w szpitalu. 

W miniony piątek (12.08.br.), proszowiccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Klimontów, na drodze leży mężczyzna z licznymi obrażeniami ciała w postaci ran kłutych. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli leżącego na jezdni 43-letniego mężczyznę, który posiadał rany kłute na plecach oraz brzuchu. Mężczyzna znajdował się na wysokości posesji, w której zamieszkiwał.

Został natychmiast zabrany do szpitala, gdzie po przeprowadzonej operacji zmarł. Funkcjonariusze dokonali przeszukania miejsca zamieszkania poszkodowanego, gdzie w jednym z pokojów ujawnili leżącego na łóżku 69-letniego mężczyznę z obrażeniami ciała w postaci ran kłutych. Mężczyzna również trafił do szpitala pod nadzorem Policji.Po przeprowadzonych czynnościach ustalono, że sprawcą zabójstwa jest właśnie 69-letni mężczyzna, który został zatrzymany. W sobotę został orzeczony wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Stan zdrowia mężczyzny nie pozwala na jego umieszczenie w areszcie. Prawdopodobną przyczyna zabójstwa były nieporozumienia na tle majątkowym. Czynności były przeprowadzane pod nadzorem prokuratora.

źródło: Małopolska Policja 

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.