Zmarł Wojciech Kempa, były trener AP Podhala i piłkarz Dunajca Ostrowsko

Bardzo smutne wiadomości napłynęły z Podhala. W wieku 41 lat niespodziewanie zmarł Wojciech Kempa, były trener Akademii Piłkarskiej Podhala oraz piłkarz Dunajca Ostrowsko. Pogrzeb odbędzie się 3 września w Knurowie. 

To była bardzo niespodziewana śmierć. We wtorek 30 sierpnia w wieku zaledwie 41 lat odszedł były trener Akademii Piłkarskiej Podhala oraz piłkarz Dunajca Ostrowsko. Przyczyną śmierci nie jest znana, jednak była związana z podłożem chorobowym. Jeszcze w weekend Wojciech Kempa zagrał w spotkaniu przeciwko Granitowi Czarna Góra.

– Zarząd Nowotarskiego Klubu Piłkarskiego Podhale wraz z pracownikami i zawodnikami Akademii Piłkarskiej Podhala składają najszczersze kondolencje wszystkim bliskim zmarłego, byłego trenera naszego klubu Wojciecha Kempy. Cześć jego pamięci – informuje NKP Podhale Nowy Targ.

Wojciech Kempa pochodził z Knurowa, gdzie przez dwie kadencje sprawował mandat radnego. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 3 września o godzinie 10 w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Knurowie.

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.