Tynieckie Opactwo Benedyktynów w niedzielny poranek (ZDJĘCIA)

Zapraszamy do nowego, fotograficznego cyklu na łamach portalu M jak Małopolska. Będziemy prezentować Państwu najciekawsze zakątki naszego regionu, ale także największe wydarzenia sportowe i kulturalne. Na pierwszy rzut prezentujemy zdjęcia Opactwa Benedyktynów w Tyńcu. 

Nasz pomysł narodził się właściwie kilka dni temu. Wraz z fotoreporterem Krzysztofem Sygułą, prowadzącym fanpage Fotografia – Krzysztof S. postanowiliśmy rozpocząć wędrówkę po najpiękniejszych zakątkach Małopolski. Oczywiście nie zabraknie nas również na największych wydarzeniach kulturalnych i sportowych, gdzie będziecie mogli oglądać niezwykłe fotorelacje wraz z kulisami.

Na pierwszy rzut zapraszamy do zdjęć z niedzielnego wypadu do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu. Jest to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w naszym województwie. – Tyniecki klasztor, założony bez mała 1000 lat temu i nadal wypełniający cele, dla których 1000 lat temu powstał, jest wciąż takim miejscem, gdzie ludzie przychodzą, aby odnaleźć podstawowe wartości i odkryć na nowo wartość spotkania: z dziedzictwem historii, kulturą, pięknem krajobrazu, ale też z własną przeszłością, z drugim człowiekiem, a ostatecznie z samym Bogiem – czytamy na stronie internetowej Opactwa.

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.