Tygrys grasuje po wschodniej Słowacji

Policja Republiki Słowacji ostrzega przed grasującym po miejscowościach wschodniej Słowacji tygrysie. Zwierzę prawdopodobnie uciekło z ukraińskiego ogrodu zoologicznego. 

Jeden ze słowackich internautów wrzucił zdjęcie wraz z informacją o grasującym po wschodniej części Słowacji tygrysie, a dokładnie we wsi Ulič. – Informujemy, że w pobliżu wsi porusza się tygrys, który uciekł z zoo na Ukrainie. Prosimy o czujność i ograniczenie ruchu poza domem. Jeśli zobaczysz tygrysa, zadzwoń na policję lub burmistrza wioski – informuje internauta na łamach Facebooka.

Tygrys na granicy z Ukrainą

W sobotę 3 września po godzinie 17:30 Policja w Sobrancy otrzymała informację od swoich ukraińskich kolegów, że tygrys uciekł z ukraińskiego ogrodu zoologicznego i znajduje się we wschodniej części Słowacji.

– Policja powiadomiła o tym fakcie wszystkie wydziały kontroli granicznej na granicy wschodniej, patrole policyjne pełniące dyżur w strefie przygranicznej, burmistrzów przygranicznych wsi oraz przedstawicieli kół łowieckich. Mieszkańcy proszeni są o zachowanie ostrożności i dla własnego bezpieczeństwa nie podejmowanie ryzykownych kroków – informuje słowacka Policja.

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.