Wypadek w Łyczance (ZDJĘCIA)

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło w poniedziałek 5 września w Łyczance. Samochód osobowy wypadł z drogi i znalazł się w pobliskim cieku wodnym. 

5 września o godzinie 13.12 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Tęgoborze zadysponowane zostały do działań w Łyczance. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy marki Seat Ibiza wypadł z drogi i znajdował się w pobliskim cieku wodnym około 10m od drogi.

Samochodem podróżowała jedna osoba, która samodzielnie opuściła pojazd i uskarżała się na dolegliwości. Pojazd znajdował się na prawym boku. Brak widocznych wycieków płynów eksploatacyjnych. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Odłączono klemy akumulatora oraz odłożono go w miejsce bezpieczne na drodze. Dokonano  kontroli pojazdu pod względem wycieków płynów eksploatacyjnych, których nie stwierdzono.

Osobę poszkodowaną przekazano załodze karetki Pogotowia ratunkowego przybyłej na miejsce zdarzenia. Osoba poszkodowana została przewieziona do szpitala. Działania strażaków trwały niespełna godzinę.

fot. PSP Nowy Sącz

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.