Bogdan Świerczek zrobił furorę w The Voice of Poland

Rabka-Zdrój kulturą stoi! Bogdan Świerczek w siódmym odcinku The Voice of Poland – Przesłuchania w ciemno zrobił wśród jury prawdziwą furorę i wystąpi w kolejnych odcinkach najbardziej popularnego programu muzycznego w Polsce!!! 

Bogdan Świerczek, muzyk mieszkający w Rabce-Zdroju jest popularny wśród lokalnej społeczności. Bardzo często występuje w rabczańskim Parku Zdrojowym, a wraz z rabczańskim gitarzystą Kubą “Bobasem” Wilkiem tworzy duet BoBa-duo. Tym razem postanowił zaprezentować się szerszej publiczności i wystąpił w siódmym odcinku The Voice of Poland.

Na początku mogliśmy posłuchać smutnej historii na temat uzależnienia Rabczanina. Wokalista jako 13-letni chłopak uzależnił się od alkoholu i innych używek. Uratował go ojciec, któremu jest do tej pory bardzo wdzięczny.

Piosenka Maroon5 – Memories zrobiła furorę wśród jury najpopularniejszego programu muzycznego w Polsce. Cała czwórka obróciła się w trakcie trwania piosenki. Zarówno Marek Piekarczyk, jak i Justyna Steczkowska, Lanberry oraz Tomson i Baron walczyli o dołączenie muzyka do swoich drużyn. Ostatecznie Bodzio poszedł do ekipy Tomsona i Barona. Wystąpił także na scenie z jurorami śpiewając utwór Eda Sheerana. 

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy Rabczanina w The Voice of Poland.

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.