Pomóżmy odbudować dom na Sopatowcu

W sobotę 17 września na Sopatowcu w Łazach Brzyńskich miał miejsce pożar domi, który doszczętnie spłonął mimo walki strażaków o każdy metr palącego się budynku. Bez dachu nad głową została Gosia i Lobo. Pomóżmy im odbudować to, co stracili. 

Na portalu zrzutka.pl pojawiła się zbiórka, w której czytamy poruszające słowa przyjaciół Gosi. – W sobotę 17 listopada na Sopatowcu miał miejsce pożar. Gosia straciła w pożarze dom. Z całym mieniem.  Jest cała i zdrowa. To błogosławieństwo w tych okolicznościach. Uratowała Lobo i jemu także nic nie jest. Gosia nie ma jednak nic. Zgromadzonych książek, przywożonych ze świata ubrań, pamiątek, fizycznych oszczędności… Stoi stodoła i Kozi Domek – czytamy w opisie zrzutki.

– Od dwudziestu lat otwiera nasze serca i umysły. W jej domu rośniemy w duchową siłę. Potrzebujemy się teraz stawić. W tym dramatycznym momencie Gosia może nie zdawać sobie sprawy w ilu z nas ma dom. Możemy zadbać o jej finansowe bezpieczeństwo i przyczynić do odbudowy jej domu – apelują organizatorzy zbiórki.

Jeśli ktoś chciałby pomóc Gosi, poniżej prezentujemy link do zrzutki: LINK

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.