The Voice of Poland. Rafał Talarczyk w drużynie Lanberry

W sobotę 17 września wyemitowano trzy kolejne odcinki The Voice of Poland – Przesłuchania w ciemno. Wśród muzyków znalazł się Rafał Talarczyk z Kadczy, który przeszedł do kolejnego etapu i znalazł się w drużynie Lanberry. 

Na starcie zmagań w The Voice of Poland stanął Rafał Talarczyk z Kadczy, miejscowości leżącej w powiecie nowosądeckim. Niestety już na samym starcie muzyka zjadła trema podczas wykonywania  Toma Grennana “Don’t break the heart” , ale później było już o wiele lepiej. Jeden z foteli, na którym zasiada Lanberry odwrócił się i tym samym reprezentant Sądecczyzny znalazł się w jej drużynie.

Rafał mieszka na Śląsku i pracuje w Teatrze Rozrywki. Pochodzi jednak z miejscowości Kadcza, leżącej w gminie Łącko. Muzyk podkreśla swoje pochodzenie i jest z niego dumny. Zaznaczył to również podczas trwania programu. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej drugiego stopnia w Nowym Sączu, będąc w klasie śpiewu dr Renaty Jonakowskiej-Olszowskiej. Następnie swoją edukację kontynuował na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie śpiewu dr hab. Tadeusza Leśniczaka.

Trzymamy kciuki za dalsze występy!!!

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.