Nowy Sącz. Dzwon na Alejach Piłsudskiego (ZDJĘCIA)

Trzy osoby, w tym jedno dziecko podróżowały dwoma pojazdami, które w poniedziałkowe przedpołudnie 19 września zderzyły się na Alejach Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nowym Sączu. Na całe szczęście nikt nie został poszkodowany. 

19 września o godzinie 11.01 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu zadysponowane zostały do działań w Nowym Sączu na Alejach Piłsudskiego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na Rondzie Solidarności doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych tj. Fiat i VW.

– Jeden z pojazdów częściowo blokował pas jezdni. Samochodami podróżowało trzy osoby w tym dziecko. Wszystkie osoby wyszły z samochodów o własnych siłach i nie zgłaszały dolegliwości zdrowotnych. Brak wycieków płynów eksploatacyjnych. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu instalacji elektrycznej w obydwu pojazdach oraz  zakręcenie zaworu odcinającego w butli LPG w pojeździe Fiat – informuje PSP Nowy Sącz.

Na miejsce przybyła karetka, która przebadała uczestników zdarzenia. Po przeprowadzonych badaniach  uczestnicy zdarzenia pozostali miejscu zdarzenia. Przemieszczono pojazdy na pas zieleni. Działania strażaków trwały niespełna godzinę.

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.