Sprawca makabrycznego potrącenia na Orawie był pijany

Sprawca makabrycznego wypadku, w którym śmierć poniósł około 50-letni rowerzysta został odnaleziony. Jak się okazało, kierowca który ze skutkiem śmiertelnym potrącił mężczyznę w Zubrzycy Dolnej był pijany. 

Przypomnijmy, że do tragicznego w skutkach wypadku doszło przed godziną 17 na drodze w Zubrzycy Dolnej. W okolicy skrzyżowania z drogą w kierunku Podwilka samochód osobowy potrącił około 50-letniego mężczyznę jadącego na rowerze. Jednoślad znajdował się w dużej odległości od uderzenia. Niestety na jezdni można było dostrzec oderwaną nogę.

Poszkodowany mężczyzna pomimo reanimacji zginął na miejscu zdarzenia. W akcji ratunkowej wzięli udział strażacy z OSP Zubrzyca Dolna, OSP Zubrzyca Górna, OSP Jabłonka i JRG Nowy Targ wraz z ratownikami ZRM z Jabłonki i Raby Wyżnej. Kierowca prawdopodobnie uciekł z miejsca zdarzenia. Czynności prowadzą funkcjonariusze Policji z prokuratorem.

Wieczorem sprawca makabrycznego potrącenia rowerzysty został odnaleziony. Jak się okazało był pijany. Miejmy nadzieję, że czeka go wysoka kara.

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na łamach portalu Góral Info

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.