Klimontów. Śmierć pod kołami 70-letniej pieszej

Tragiczny wypadek z udziałem pieszej w powiecie proszowickim. W sobotę 5 listopada na terenie miejscowości Klimontów 70-latka kierująca samochodem osobowym śmiertelnie potrąciła rówieśniczkę, która poruszała się nieprawidłową stroną jezdni. 

W sobotę (05.11.br.) ok. godziny 17, w miejscowości Klimontów doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszej.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że 70-letnia mieszkanka powiatu proszowickiego, kierując samochodem  marki Toyota, najechała na 70-letnia pieszą, również mieszkankę powiatu proszowickiego, która poruszała się nieprawidłową stroną drogi.

W wyniku poniesionych obrażeń piesza zmarła. Na miejscu czynności były wykonywane przy udziale Prokuratora Rejonowego w Nowej Hucie oraz biegłego sądowego z zakresu ruchu drogowego. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego wypadku. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i stosowanie się do przepisów.

źródło: Małopolska Policja

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.