W Tyliczu możemy już szusować na nartach (ZDJĘCIA+FILM)

Świetne wiadomości dla wszystkich narciarzy. Po uruchomieniu pierwszego wyciągu na Podhalu, przyszła pora na Sądecczyznę. Od wtorku 22 listopada można już szusować na stacji narciarskiej Master-Ski w Tyliczu. Warto podkreślić, że jest to miejsce z koleją krzesełkową. Warunki są znakomite. 

W miniony weekend pisaliśmy o uruchomieniu pierwszego w Małopolsce wyciągu narciarskiego, czyli tradycyjnie UFO w Bukowinie Tatrzańskiej. Jednak to nie koniec znakomitych wiadomości dla narciarzy. Właściciele Master-Ski  przygotowali już do sezonu stok w Tyliczu. Czynna jest trasa narciarska o długości 700 metrów, z czteroosobową koleją krzesełkową. Warunki dla narciarzy są wręcz perfekcyjne, z pokrywą śnieżną dochodzącą już do 60 centymetrów. Pierwsi narciarze pojawili się na stoku wcześniej niż planowano, bo o godzinie 15 we wtorek 22 listopada. Sezon miał ruszyć dopiero w weekend, ale zimowa pogoda przyczyniła się do szybszej inauguracji.

Centrum Narciarskie w Tyliczu to stok położony w specyficznym mikroklimacie. Są tam świetne warunki do uprawiania narciarstwa. Dodatkowo jest to miejsce odciążone turystami pomimo świetnych tras narciarskich. Właściciele Master-Ski podali również cennik na sezon 2022/2023. Kusząca jest przede wszystkim jazda wieczorna w godzinach 15-20, gdzie cena to tylko 50 złotych. Bilet ulgowy jest tańszy o 5 złotych. Cały dzień zimowego szaleństwa będzie nas kosztować 115 złotych (105 złotych ulgowy).

Pozostaje zaprosić narciarzy na Sądecczyznę.

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.