Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
NEWSY :
Reklama
Reklama
Reklama

Trzyletni chłopczyk ranny w wypadku na terenie miejscowości Osiek [FOTO]

Wczoraj, 20 marca 2025 roku, około godziny 14:30, w Osieku doszło do wypadku drogowego na skrzyżowaniu ulic Czereśniowej i Włosieńskiej. W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe, marki Opel i Peugeot.
Trzyletni chłopczyk ranny w wypadku na terenie miejscowości Osiek [FOTO]

Autor: KPP w Oświęcimiu

Podziel się
Oceń

Według wstępnych ustaleń policji, 61-letni mieszkaniec Osieka, kierujący Oplem, włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 42-letniej mieszkance tego samego miasta, prowadzącej Peugeota. W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów.

W wyniku kolizji ucierpiało 3-letnie dziecko, pasażer Opla. Chłopiec, po udzieleniu mu pierwszej pomocy przez ratowników medycznych, został przetransportowany do szpitala na dalsze leczenie. Jego stan jest monitorowany przez personel medyczny.

Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze policji, którzy przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Trwa postępowanie wyjaśniające, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności i przyczyn wypadku.

Policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz stosowanie zasady ograniczonego zaufania wobec innych uczestników ruchu. W szczególności, kierowcy powinni zwracać uwagę na znaki drogowe, ustępować pierwszeństwa przejazdu oraz dostosowywać prędkość do panujących warunków.

Zdarzenie to przypomina o konieczności zachowania szczególnej ostrożności w okolicach skrzyżowań, gdzie ryzyko kolizji jest zwiększone. Policja podkreśla, że bezpieczeństwo na drogach zależy od odpowiedzialnego zachowania każdego uczestnika ruchu.


Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

WKRÓTCE W KINACH
Reklama
Reklama
Dołącz do nas!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama